o mnie

Jestem Maria, nie lubię zdrobnienia "Marysia", więc na pewno nigdy nie znajdziecie tutaj takiego podpisu.
    Blogowy dziennik powstał, by spisać historię mojego psa - Harry'ego. Piszę przede wszystkim dla siebie, ale i dla rodziny, i wiernych czytelników :). Te same słowa mogłabym również pisać w pamiętniku, takim zwykłym, papierowym. Jednak dzięki komentarzom i wyświetleniom ten blog żyje, wiem, że ktoś się nim zainteresował. Kiedyś, gdy będę już dorosła, będę miała męża, może dzieci i pomyślę sobie o Harry'm, to do razu przyjdzie mi na myśl ten dziennik, pełen pięknych wspomnień. To jest najlepsza pamiątka, jaką można sobie wyobrazić.
     Teraz trochę o mnie, myślę, że jeżeli dowiecie się czegoś więcej, chociażby mało istotnych informacji, to stanę się dla Was bardziej autentyczna.

     Moją największą pasją do niedawna był taniec. Tańczyłam balet 9 lat w klasie baletowej, mając 16 godzin tańca w tygodniu. W tym samym czasie przez dwa lata po południu chodziłam na lekcje jazz'u i kolejne dwa na street dance. Kiedyś nie wyobrażałam sobie bez tego życia, jednak ludzie się zmieniają i już nie jest to dla mnie tak ważne jak kiedyś.
   Od półtora roku jestem bardzo zaangażowana w pomaganie zwierzętom ze schroniska w Koszalinie, gdy tylko mam czas, to je odwiedzam. Wyprowadzam wtedy psy, bawię się z nimi, karmię je, często też rozmawiam z zainteresowanymi adopcją psów ludźmi. Jestem wolontariuszką, często biorę udział w akcjach na rzecz hospicjum, biednych dzieci, różnych fundacji, zbierając jedzenie, pieniądze czy też rozdając ulotki.
    Moją niedawno odkrytą pasją jest ratownictwo. Nie sądziłam, że można się tak w to wkręcić, uczęszczam na szkolenie, gdzie wszystkie wiadomości dosłownie wchłaniam jak gąbka. Kiedy tylko je skończę, będę ratownikiem medycznym i dopiero zacznie się cała przygoda.
    Uwielbiam robić zdjęcia, staram się, żeby były jak najlepsze. Chodzę na zajęcia z fotografii, gdzie wiele się uczę na ten temat. Mam nadzieję, że czynię chociaż jakieś małe postępy.


11 komentarzy:

 1. Masz świetne włosy :) Mega zazdroszczę.

  OdpowiedzUsuń
 2. ile masz lat jeśli można wiedzieć? :) Ukończyłaś już gimnazjum? :d Włosy są mega!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 15 w czerwcu, druga klasa gimnazjum ;) dziękuję

   Usuń
  2. JeJu!!!A ja myślałam,że masz gdzieś 19,20 lat!;D

   Usuń
  3. Serio? To nieźle, kiedy zbierałam ostatnio na WOŚPie z moim młodszym, ośmioletnim bratem pewien pan pomyślał, że jest moim synem :P

   Usuń
  4. nie obraź się ale wyglądasz naprawdę na o wiele, wiele starszą osobę :D nieźle!

   Usuń
  5. no przecież, że się nie obrażę ;-)

   Usuń
 3. Dopiero od niedawna czytam Twojego bloga i widzę, że jesteś super osobą :) cieszę się, że masz takie plany na przyszłość i że tak się angażujesz w pomoc dla zwierząt i ludzi :) 3mam za Ciebie kciuki!
  ps. świetne włosy ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow, też chce takie włosy ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super ! Masz piękne włosy

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. Ogromnie mi zależy, by blog Was interesował i żebyście chętnie go odwiedzali :)